Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@iklimsel.com.tr
Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar klima servisi hizmetlerimizi mümkün olan ekonomik fiyatlar ile sunmaya gayret gösteriyoruz. Çağdaş bir anlayışla, genç ve dinamik teknik ekibimizle, sektörümüzde kaliteli hizmet için faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Uzun yılların vermiş olduğu servis birikimimiz ile müşterilerimize hangi hizmeti nasıl vermek gerektiğini bilmekteyiz. Klima servis sektörünün kemikleşmiş klasik yaklaşımları haricinde, yenilikçi, aktif ve en olan uygun çözümleri sunuyoruz.

Bağcılar Klima Servisi Hizmetleri

Yüksek memnuniyet sağlayacak hizmet anlayışı ile servis hizmeti sunuyoruz. Bağcılar klima servisi hizmetlerinde kaliteyi çok önemsiyoruz. Yüksek kalitedeki hizmetlerimizi müşterilerimize oldukça uygun olan fiyatlarla sunuyoruz. Bunu yaparken de hizmet kalitesinden asla taviz vermiyoruz. Bu anlayışımızla yüksek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Firmamız klima başta olmak üzere, beyaz eşya, kombi, ankastre ürünler için de servis hizmetleri sunmaktadır. Bunu hizmetlerimizi ise konusunda deneyimli teknik ekiplerimiz vasıtasıyla sunuyoruz.

Bağcılar Klima Servisi Hizmetlerinde Tecrübenin Önemi

Servis hizmetleri; büyük bir özen ister, konusunda ustalık ister ve ilgi ister. Servis hizmetlerinde uzun vadeli çözüm sunmak önemlidir. Pratiklik olmak gerekir ve sunulan hizmette kalite büyük önem taşır. Tüm bunların yanı sıra servis hizmetlerinde uygun fiyat ayrı bir önem barındırır. Sunulan hizmette dinamiklik ve tecrübe bir diğer kritik öneme sahip unsurları oluşturur. Hepsi ve daha fazlasını sunan şirketimiz ile geniş yelpaze de ürüne hizmet verilmektedir.

Klima servisi hizmeti sunan bir firma olarak, servis sektörünün tüm piyasa dinamiklerinin farkındayız. Bu farkındalık doğrultusunda yapmış olduğumuz planlamalar ile her daim bir adım önde olmayı amaçlıyoruz. Bağcılar klima servisi sunan firmamız bağcılar ilçesi sınırları içerisinde yaşayanların yanındadır. Piyasanın gerek teknolojisini gerekse ürün çeşitliliğinin ihtiyaçlarını devamlı takip ederek hizmetlerimizi yeniliyoruz. Bunun beraberinde gereksinime en uygun çözümler sunarak kalite kelimesinin hakkını vermek misyonumuzdur.

Sunmakta Olduğumuz Bağcılar Klima Servisi Hizmetlerimiz

Klima günümüzde kullanımı büyük önem taşıyan teknolojik ürünler arasında yerini almaktadır. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında insanların başvurduğu en önemli çözümlerin başında gelmektedir. Klima elbette yalnızca serinlik veren bir cihaz değildir. Aynı zamanda soğuk kış aylarında ortamların ısıtılmasında da önemli bir çözüm oluşturmaktadır. Konu klima olduğunda servis hizmetleri büyük bir gereksinim oluşturmaktadır.

Gerekli olan Bağcılar klima servisi hizmetleri ise İklimsel Klima tarafından itina ile sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulmakta olan klima servisi hizmetleri:

 • Klima Montajı
 • Klima Bakımı
 • Klima Onarımı olmaktadır.

Tüm bu hizmetlerimizi sunarken uygun fiyatlı hizmet anlayışı doğrultusunda çalışmaktayız. Klima servisinde kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve her bütçeye uygun olan hizmeti sunmayı önemsiyoruz. Servis hizmeti sunarken alanında tecrübeli teknisyenlerimiz hizmet veriyoruz.

Bağcılar Klima Servisi Hizmetlerinin Önemi

İnsan gereksinimlerinin zaman içerisinde değişim göstermesiyle birlikte artık her evde klima kullanımı önemli hale gelmiştir. Çok ciddi bir yaygınlık gösteren klima kullanımı ile birlikte klima servisi hizmetleri gereklilik haline dönüşmüştür. Günümüzde yaşam alanlarımızda dört mevsim yararlandığımız klimaları alırken, teknoloji, kullanım, elektrik tüketimi gibi özelliklerini değerlendiririz. Uzun araştırmalar sonrasında alınan klimanın verimli, sorunsuz, sağlıklı kullanımı için servis hizmetleri çok önemlidir.

Klimanın arızalanması durumunda doğru ve zamanında müdahale çok önemlidir. Aksi bir durumda birçok farklı sorunun kendisini gösterme durumu söz konusudur. Bu durum yüksek maliyetlerle alınmış bu cihazlar için daha fazla servis harcamaları gerektirebilir. Servis firmasının doğru seçimi klimanın ömrünü önemli ölçüde uzatır. Böylece cihazın en verimli şekilde çalışmasını da sağlayan bir unsur oluşturur.

Bağcılar Klima Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Klima cihazı seçimi önemli bir konudur. Bunun beraberinde klima servisi seçiminde de dikkate alınması gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlar:

 • Klima Servis hizmetleri noktasında deneyimli olması,
 • Garantili hizmet sunuyor olması,
 • Deneyimli teknisyenler vasıtasıyla hizmet sunuyor olması,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor olması,
 • Müşterilerini büyük bir dikkatle dinliyor olması,
 • Kolay ulaşılıyor olması.

Neden Bağcılar Klima Servisi Hizmetlerimizi Tercih Etmelisiniz?

Biz klima servisi sektöründe hizmet veren bir firma olarak gerekli tüm şartları barındırıyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Montajdan arızaya, bakımdan kontrole bütün hizmetleri titizlikle sunuyoruz. 12 yıllık sektör tecrübemiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Yüksek Kalitede Hizmet Sunmak İçin Olmazsa Olmaz Kurallarımız

Servis sektöründe dinamik ve tecrübeli ekibimizle hizmet sunmaktayız. Bu doğrultuda bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiyle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimize en güzel hizmeti vermek sunmak için olmazsa olmaz kurallarımız vardır. Bunlar;

 • Kolay ulaşılır olmak: Klimanız arıza yaptığında hemen çözüm bulmak önemlidir. Bu noktada ilk yapılan işlem telefon ile iletişim kurmaktır. Bu kapsamda çok hızlı bir şekilde muhataba ulaşmak önemlidir. Bu sayede arızayı anlatmak ve çözüm aramak önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaca en kısa sürece cevap vermek için aralıksız çalışıyoruz.
 • Konusunda deneyimli kişilerle çalışmak: Ürün ve arızaları konusunda bilgisi olmayan, ciddiyetsiz bir müşteri hizmetleri elemanına sorunu anlatmak çok yorucudur. Firmamız bizimle iletişim kurmak isteyen müşterilerine konusunda deneyimli elemanları vasıtasıyla cevap vermektedir. Bu sayede sorun en hızlı şekilde anlaşılmakta ve gerekli çözümler hızlı bir şekilde sunulmaktadır.
 • Hızlı hizmet sunmak: Devamlı olarak kullanmakta olduğumuz klimanızın arızasını en hızlı şekilde çözülmesini isteriz. Bundan dolayı da mümkün olan en hızlı şekilde çözüm üretmek için çalışırız. Bu kapsamda dinamik ve deneyimli ekibimizle en hızlı şekilde randevu vererek çözüm sunmaktayız.

Klima Bakımının Sağladığı Önemli Faydaları

Klima bakımı olmazsa olmaz unsurların başında geliyor. Firmamız Bağcılar klima servisi hizmetleriyle klimanızın bakımını itina ile yapar. Bu sayede klimanızın uzun ömürlü ve yüksek verimlilikte çalışması buna bağlıdır. Bu anlamda zamanında klima bakımı yaptırmanın önemli faydaları söz konusudur. Bunlar:

 • Klimanın ömrü önemli ölçüde uzar,
 • Hastalık riski ortadan önemli ölçüde kalkar,
 • Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanır.
 • Cihazda oluşabilecek olası arızaların ortaya çıkması önlenir.
 • Klimanın performansının önemli ölçüde artmasını sağlar.

Klima Bakımını Uzmanına Yaptırmak Neden Önemli

Klima bakımı kadar bakımı yapacak olan servis de çok büyük önem taşımaktadır. İşinde deneyimli olamayan, doğru şekilde yapılan bakım sonrası, klima verimi daha da düşebilmektedir. Hatta cihazda çözümü zorlaşan arızalara dahi neden olabilir. Bundan dolayı servisin ürün konusunda tam bir bilgiye sahip olması çok önemlidir. Bunun beraberinde bakım için kullanılacak olan malzemenin eksiksiz ve kaliteli olması gerekmektedir. Bakımın eksiksiz olarak yapılması doğru bakım için büyük önem barındırmaktadır.

Klima Montajı Hizmetlerinin Önemi Nedir?

Servis sektöründe önemli bir deneyime sahip olan firmamız klima montajı hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi ise konusunda uzman olan teknisyenler vasıtasıyla sunmaktayız. Çünkü klima montajı da ürünü alırken gösterilen hassasiyet kadar önemlidir. Klimanın özelliği, kalitesi, performansı ne kadar iyi olursa olsun, doğru montaj önemlidir. Çünkü doğru şekilde yapılmayan montaj klimanın tüm bu özelliklerini önemli ölçüde olumsuz etkileyebilir.

Montajın doğru yapılması ise pek çok şartı yerine getirmekle mümkün olabilmektedir. Ufak bir montaj hatasının söz konusu olması ise kalıcı arızalara neden olabilir. Aynı zamanda cihazın veriminin düşmesine ve fazla enerji tüketmesine yola açabilir. Bağcılar klima servisi klima montajı konusunda en kaliteli malzemeler ile en doğru şekilde hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerini ise tecrübeli çalışanları vasıtasıyla sağlamaktadır.